Estetik Web Ajansı

Sitelerinizin Otoritesini Yükseltmek İçin Yanınızda

SEO Destek Hizmetlerinde Çözüm Ortağınız

Estetik Web Ajansı; Uzman ve Dinamik Kadrosuyla, özgün makaleler ve güncel tutulan sitelerden oluşan networku ile backlink ve tanıtım yazısı ihtiyaçlarınız için hizmet sunmaktadır.

 

Vizyonumuz; Arama motorları sürekli algoritmalarını güncellerken; bizde kusursuz hizmet sunmak adına Estetik Web ekibi olarak sürekli kendimizi geliştirmekteyiz.

 

Misyonumuz; siz değerli müşterilerimize sağlamış olduğumuz hizmetler ile SEO puanınızı arttırmaktır.

 

Özelliklerimiz; Tüm projelerimizde müşterilerimize karşı “Mazeret değil, maharet üretme” ilkesi ile; kontrollü, güvenilir, şeffaf, zeki, yenilikçi, disiplinli, öğrenen bir ekibiz.

About-Dynamic-Image
Niçin Bizi Tercih Etmelisiniz ?

SEO Destek Paketi Hizmetlerinde Neden İyiyiz

Full-Transparency-Icon

İş ahlakımız gereği tüm çalışmalarımızı tamamen şeffaf olarak sizlerle paylaşmaktayız.

Big-Data-Analysis-Icon

İş öncesi analizlerimiz ile sizin için neler yapabileceğimizi en ince ayrıntısına kadar planlıyoruz.

Live-Support-Panel-Icon

Whatsapp, Skype, Mail ve Telefon Görüşmesi kanallarımızdan bizimle kolayca iletişime geçebilirsiniz.

Network-Monitoring-Icon

Çalışmalarımız meyvesini verene kadar azimle ve sabırla hizmetlerimize devam ediyoruz.

About-Goal-Image
BİZİMLE ÇALIŞMANIZ İÇİN BİRKAÇ NEDEN DAHA

Asıl Hedefimiz Sitenizin Büyümesi ve Başarılı Olması

Size boş hayaller ve asılsız birinci sıra vaatlerinde bulunmuyoruz. Sağlam backlink ağına sahip, yıllanmış otoriter sitelerimiz ile SEO desteği ihtiyaçlarınız için çözüm ortağınız olmayı hedefliyoruz.

Güvenliğe Önem Veririz

Tüm çalışmalarımız size özel olarak yürütülmekte ve rakiplerinizin erişememesi için gizli tutulmaktadır.

Kaliteli ve Kontrollü

Destek paketi verdiğimiz link kaynakları tamamen spam skorsuz ve yüksek DA, PA, Moz değerlerine sahip adreslerdir.

Yeteneklerimizi Biliyoruz

2006 Yılından bu yana edinmiş olduğumuz bilgi birikimi ve tecrübelerimiz ile yanınızdayız.

Takım Oyuncusuyuz

En iyi sonuçları sağlarken; sadece sizin için değil sizle beraber çalışarak sitenizi hakettiği yere getiriyoruz.

BUGÜNE NASIL GELDİK

Başladığımız Günden Bugüne Kilometre Taşlarımız

HERŞEY NASIL BAŞLADI
Eylül 2006

Proje Fikirleri

Tasarladığımız projeleri internet ortamına dökerek yayıncılık hayatına başladığımız ilk tarih. İnsan ne yaparsa yapsın; işini sevmezse eğer o işte başarılı olamaz. Zaten severek yaptığı işte ona bir külfet olarak gelmez. Bizde hobi amaçlı açtığımız ve ne kadar büyüteceğimizi tahmin bile edemediğimiz ilk sitelerimizi en iyi olduğumuz kişisel gelişim ve girişimcilik alanlarında açarak internet yayıncılığına başladık.

Şubat 2009

Gelişim Sürecimiz

Şubat 2009 Yılına geldiğimizde 3 kişilik ekibimiz ile; Milliyet, Hürriyet, Sabah gibi ulusal gazeteler başta olmak üzere önde gelen kurumların ürün ve hizmetlerini ön plana çıkarmada sitelerimizden reklam hizmeti sunmaya başladık.

Ekim 2010

Bilgi Paylaştıkça Çoğalır

2010 Yılına geldiğimizde Türkiye’nin o dönemki en büyük genel forumu olan ve buyukforum.com ve internet dünyasının en eski webmaster forumlarından olan ve bir dönem büyük kitleleri buluşturarak sektörünün lideri olan iyinet forumlarında yöneticilik görevlerinde bulunduk ve “Bilgi paylaştıkça çoğalır” ilkesinin güzelliğini bu forumlar sayesinde keşfettik.

Temmuz 2017

SEO Hizmetlerine İlk Adım

Bugüne kadar forumlarda ve çeşitli platformlarda yer alan rehber makalelerimiz dışında SEO destek hizmetlerine başlamamış olan fakat yıllardır birlikte büyük projelere imza atmış olan 3 ortak tarafından Estetikweb’in temelleri atıldı. Bu birleşme kararı ile siz değerli müşterilerimize; bilgi ve birikimlerimizden doğan tecrübelerimiz ile kaliteli çözüm ortaklığımızı sunmaya başladık.

Mayıs 2018

Markalaşma Sürecimiz

Sektörde kısa sürede kendini ispat etmeyi başaran ve markalaşan Estetikweb; 2018 Mayıs ayına gelindiğinde kadrosuna kattığı SEO Uzmanları,  Pazarlama Sorumluları, Makale Yazarları, Tasarımcılar ve Grafikerlerden oluşan 12 kişilik kadrosu ile büyümeye ve daha geniş kitlelere hizmet vermeye devam etmektedir.

Hazırsanız Başlayalım Mı ?

Bizimle iletişime geçerek uzman ekibimizden size en uygun çözüm paketlerimizi en kısa sürede öğrenebilirsiniz. İsterseniz sadece bir merhaba demek veya bir sorununuzu danışmak için ücretsiz olarak bize ulaşabilirsiniz. Sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyacağız.
About-CallToAction-Rocket-Image